Rüyada asker olup silah kuşanmak

Rüyada asker olup silah kuşanmak daha geniş bir rızık elde edeceğine, geçiminin çok daha kolay hale geleceğine ve dünyanın tüm güzelliklerinin ve nimetlerinin tadına varma şansına nail olacağına, omuzunda ağlayacağı kişilerin olduğunu bilmek de çok iyi hissetmesine yarayacağına, uzun bir zamandır yaşadığı can sıkıntısının ortadan kalkacağına, fakir fukaraya yardım edileceğine, bazen işsiz ve aşsız kalacağına, hayırlı bir kazanç kapısı elde edileceğine, anne baba duası alınması sayesinde hayatta büyük bir engelle karşılaşılmayacağına, yönetici veya patron koltuğuna oturacağına, iş hayatında çok büyük bir prestij kazanılacağına alamet eder.

Rüyada asker olup silah kuşanmak gördüyseniz:

  • Stresten ya da stresli kişilerden uzak durun.

Rüyada asker olup silah kuşanmak bazı şeylerin ortaya çıkacağına, kısmetinin ve şansının hayatı boyunca devam edeceğine delalet eder.

Rüyada asker olup silah sıkmak başarıların başkaları tarafından da övgüyle karşılanacağına, şansın ve istikbalin açık olduğuna inanılır.

Rüyada asker olup silah görmek kendini iyi ve şanslı hissedeceği kadar güzel bir dönem geçireceğine, elde bulunan güzel şeylerin zarar göreceğine işarettir.

Rüyada asker olup silah tutmak işlerinin yoluna gireceğine ve yeni kısmetlerinin olacağına, ortak olarak gireceği bir işte çok acemi olan ortağının kendisini geliştirmesinde büyük bir yardımda bulunacağına işaret etmektedir.

Rüyada asker olup silah kullanmak kardeşlerle birlikte kurulacak bir işte büyük başarı sağlanacağına ve hayırlı bir haberin alınması sayesinde kötü giden bir durumun düzeleceğine, kazancının yerine gelmesine ve zararının da yavaş yavaş kapanacağına delalet etmektedir.

Rüyada asker olup ağlamak keyfinin ve ağız tadının kaçacağına, dünya malı edineceğine ve daha rahat bir yaşama kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada asker olup kaçmak onlardan her zaman saygı ve sevgi göreceğine, eline geçen paranın hayatını bir hayli rahatlatacağına inanılır.

Rüyada asker olup uçmak büyük bir üne sahip olunacağına, sorunların çözüm bulacağına, hayır işlerinde zaman harcanacağına ve rahat edilecek bir döneme girileceğine işaret eder.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments