Rüyada asker görmek silah görmek

Rüyada asker görmek silah görmek para sıkıntısı çekmeyeceğine, mahkemeye taşınmış olan bir konu hakkında olumlu haber alınacağına, çok büyük maddi ve manevi zarar görüleceğine, musibetlerin ve dertlerin atılacak adımlar sayesinde aşılacağına, tabiri caizse yüzünün düşmesine neden olacağına, dolayısıyla da imkanlarının artacağına, önün açılacağına, herhangi bir parasal sorun ve sıkıntının olmayacağına, hane halkının çok büyük bir sevgi bağı ile birbirlerine bağlı olduklarına ve aralarına herhangi bir çıkar ilişkisinin giremeyeceğine delalet eder.

Rüyada asker görmek silah gördüyseniz:

  • Maddi konularda aktif olmalısınız.

Rüyada asker ve silah görmek hayallere kendini çok fazla kaptıracağına ve bu nedenle de çok üzüleceğine, ticarette çok daha önemli yerlere geleceğine delalettir.

Rüyada silah sıkan asker görmek uzun süredir ayrı olunan biri ile biraraya gelineceğine, geçim derdinin biteceğine ve bu sayede kişinin rahatlık içinde bir hayat yaşayacağına delalet eder.

Rüyada asker polis silah görmek anı yaşamak yerine gelecekle ilgili sağlam planlar yapacağına, iş hayatında yaşanan bazı kayıplar yüzünden sahip olunan mevkinin kaybedileceğine işarettir.

Rüyada asker silah görmek ne demek ortaya koyacağı çalışmalar ile çok büyük bir başarı kazanacağına, yaşanacak tatsız bir olay yüzünden hâkim karşısına çıkılacağına, ister istemez moral bozukluğu yaşanacağına, güç sahibi bir kişi ile rakip olunacağına ve uzunca bir süre boyunca bu kişinin yapacağı ayak oyunlarına direnileceğine işarettir.

Rüyada asker olup silah kuşanmak rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, maddi açıdan iyi bir noktaya gelineceğine, aklına giren şeytana uyacağına inanılır.

Rüyada asker olmak silah sıkmak çalışmalarında büyük başarılar kazanacağına, büyük paralara sahip olacağına, kısa süre içinde epey şöhret sahibi olacağına ve dolu dolu, huzurlu ve sağlıklı bir hayata merhaba diyeceğine, hayata küsecek duruma geleceğine rivayet eder.

Rüyada silah ve asker görmek yaptığı çalışmaların rağbet görmesinden ötürü çok büyük bir sevinç duyacağına, iş sahibi olunacağına alamet etmektedir.

Rüyada asker silah görmek nedir kariyer yapma konusunda bazı engellerle karşılaşılacağına, uzun zamandan beri üzerinde fikir birliği edilmiş bir konuda kötü bir haber geleceğine ve kurulmuş olan bir hanenin gösterilen acelecilik yüzünden yıkılacağına delalet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.