Rüyada aşık olduğun kızın evine gitmek

Rüyada aşık olduğun kızın evine gitmek kendisine akıl hocalığı yapan birisi ile gireceği bir iş sayesinde maddi olanaklarının artacağına, insanlarla arasında iyi geçimin sağlanacağına, kinin ve düşmanlığın giderileceğine, vereceği tüm uğraşlara rağmen bu zararları bir türlü kapatamayacağına, bir sebeple etrafındaki bazı insanlardan ağır eleştiriler alacağına, başkalarına el açmasına ve onlara muhtaç olmasına gerek kalmayacağına, çalışmalarının takdir edileceğine, iş değişikliğine gidileceğine, yakın bir arkadaşın desteğiyle çok istenen bir konuda önemli bir adım atılacağına ve düşmanların ve rakiplerin üzülmesini sağlayacak bazı kararlar verileceğine delalet etmektedir.

Rüyada aşık olduğun kızın evine gitmek gördüyseniz:

  • İlgisiz davranırsanız daha fazla şey öğrenebilmeniz olasıdır.

Rüyada aşık olduğun kızın evine gitmek bir sebeple çok büyük üzüntü duyulacağına, hayal edilen herşeyin yakın bir zaman içerisinde gerçekleştireceğine işaret eder.

Rüyada aşık olduğun kızın annesini görmek sabırlı olup, hedefine ulaşmak için sebat edeceğine, ancak yakın bir zaman içinde iş hayatında ve aile hayatında çok güzel gelişmelerle karşılaşacağına ve ilerleyen dönemlerde çok daha iyi bir duruma geleceğine rivayet eder.

Rüyada aşık olduğun kızın sana gülümsemesi bir sebeple rüyayı gören kişinin çok mutlu olacağına, kendisini çok kötü hissedeceğine ve bundan sonra maddi konulardan daha dikkatli davranacağına inanılır.

Rüyada aşık olduğun adamın evine gitmek eline büyük fırsatlar geçeceğine, iyiliğe ve güzelliğe yorulur.

Rüyada aşık olduğun kişinin evine gelmesi kendini bilerek, her zaman incelikli davranışlar sergileyeceğine, değerlerine sahip çıkarak yaşayacağına, çarelere ve çözümlere ulaşacağına, şifa bulacağına, ruhen ve bedenen yenileneceğine tabir olunur.

Rüyada aşık olduğun kızın evlenmesi onlarla dayanışma içinde olacağına, yaptığı fedakârlık kadar onlardan da fedakârlık göreceğine, oturduğu koltuğun kendisine gurur ve güç vereceğine işaret etmektedir.

Rüyada aşık olduğun kızın babasını görmek kazancının artacağına,, mutlu ve sağlıklı bir hayat süreceğine işaret eder.

Rüyada aşık olduğun kızın sana sarılması arka arkaya pek çok aksilik ve zorluk ile karşılaşacağına, saadetinin yükseleceğine rivayet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments