Rüyada asansörde kalan birini görmek

Rüyada asansörde kalan birini görmek çok büyük maddi zarara uğrayacağına, keyifli ve neşeli bir kimse yapacağına, uzun zaman önce alınan ancak bir türlü ödeyemediği borçtan kurtulacağına, adının fesada karışacağına, hayırlı bir kısmetle evlenileceğine, ne yaşarsa yaşasın dimdik ayakta kalmayı başaracağına, karşılaşılan kötü bir olaydan ya da bir durumdan ötürü uğranılan zararın telafi edileceğine, kardeşlerin birlikte bir iş  kuracağına işaret eder.

Rüyada asansörde kalan birini gördüyseniz:

  • Bazı kişilere bazı şeyler söyleyebilmek için sabırsızlanıyor olabilirsiniz.

Rüyada asansörde kalan birini görmek işlerin yolundan çıkacağına, ettikleri duanın kabul olacağına delalet etmektedir.

Rüyada asansörde kalan birini kurtarmak içinin ve kafasının rahatlayacağına, inancı kuvvetli kimselerle ahbaplık edeceğine delalet eder.

Rüyada nefessiz kalan birini görmek yardım edeceğine, geçim sıkıntısına düşmeyeceğine, kimseye el açmak zorunda kalmayacağına delalet eder.

Rüyada araba altında kalan birini görmek işlerinizde sorunlar yaşıyorsanız sorunlarınız ortadan kalkacağına, kudretli kişiler arasına gireceğine ve hidayete ermeyi başaracağına tabir olunur.

Rüyada arabanın altında kalan birini kurtarmak çok büyük kısmetlere sahip olacağına, daha güzelleşeceğine yakışıklı olacağına tabir olunur.

Rüyada kamyon altında kalan birini görmek hayatının düzene gireceğine, ticaretinin hızlanacağına, insanlar arasında sağlam ve sarsılmaz bir yer edineceğine yorulur.

Rüyada göçük altında kalan birini görmek hayırlı ve büyük başarılar ve kazançlar elde edileceğine, zor durumda olanın da halinin gittikçe kötüleşeceğine delalettir.

Rüyada tırın altında kalan birini görmek herkesin takip ettiği ve ilgi gösterdiği biri olacağına, kuracağı ortaklıklar ile işlerini çok büyüteceğine alamet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments