Rüyada arkadaşının tuvaletini temizlemek

Rüyada arkadaşının tuvaletini temizlemek çok büyük ve kazançlı çalışmalar elde edeceğine, zararlı bir kişinin oyununa gelineceğine, kavga ve tartışma dolu bir dönem geçirileceğine, hem ticaret hem de aile hayatında huzurunun baki olacağına, tabiri caizse ayaklarını uzatıp, sırtını yastığa yaslayarak rahat şekilde yaşayama fırsatı elde edeceğine, kariyerinin de zirvesine yükseleceğine, eğer mektup kapalı bir zarf içinde gelirse de kendisine özel ama yine de sevindirici haber alacağına, bundan sonra sıhhatinin yerinde olacağına ve başarılarının hiç kesilmeyeceğine, verilen emeklerin karşılığının fazlasıyla alınacağına ve yakın bir arkadaşa girmek istediği iş için yardım edileceğine delalettir.

Rüyada arkadaşının tuvaletini temizlemek gördüyseniz:

  • İşinizi, fiziksel durumunuzu veya ticari alışverişlerinizi ilgilendiren konularda alışılmışın dışında yaratıcı fikirler geliştirmeniz gerekiyor.

Rüyada arkadaşının tuvaletini temizlemek hayatının önceki yıllarının aksine daha inançlı biri olacağına, kendisini üzen ve zor günler geçirmesine neden olan olayları zorluk çekmeden ortadan kaldıracağına alamet etmektedir.

Rüyada arkadaşının tuvaletini yaptığını görmek o kimseyi kendisine tutku ve saplantı haline getireceğine, sorunların yakın bir zaman içinde kesin çözüme kavuşacağına yorulmaktadır.

Rüyada bir arkadaşının tuvaletini yaptığını görmek üzerinde çok büyük baskı bulunmasından ötürü küçük bir rahatsızlık yaşayacağına ve alacağı bazı haberler yüzünden çok kötü durumlara düşeceğine, yaşamında aksilikler yaşanmayacağına tabir olunur.

Rüyada zor tuvaletini yapmak iş hayatında çok iyi bir atılım yapılacağına, birçok kişinin takdir ettiği bir kişi olunacağına ve rahata erileceğine, maddi olarak kötü geçen bir dönemin kapanacağına delalet eder.

Rüyada sokakta tuvaletini yapmak hayatın mutluluk içinde geçeceğine, gelirinin çoğalacağına yorulur.

Rüyada büyük tuvaletini etmek sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde çok zarar görmeden kurtulacağına, çeşitli çalışmalar gerçekleştirdiği için çok büyük kazançlar elde edeceğine, karamsar olacağına, umutlarını kaybedeceğine alamet etmektedir.

Rüyada bebeğin tuvaletini yaptırmak neşenin yerine geleceğine, hayallerini yerine getirmeyi başaracağına rivayet etmektedir.

Rüyada sofraya tuvaletini yapmak verilen bütün emeğin karşılığının alınacağına, büyük bir zenginlik kazanılacağına rivayet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments