Rüyada arkadaşının senin evlendiğini görmesi

Rüyada arkadaşının senin evlendiğini görmesi sıkıntılı ve sorunlu dönemlerin biteceğine, sevilen kişilerden alınacak destek ve yardımlar sayesinde çok başarılı olunacağına, aşının da çoğalacağına, maddi ve manevi olarak rahat geçirilen bir dönemin biteceğine ve birçok konuda çok sancılı bir dönemin başlayacağına, çok kötü durumlara düşüp zarara uğramaya sebep olan şanssızlığın kısa zamanda kırılacağına, hiç olmadık bir sebepten ötürü parasal ve ruhsal zarara düşeceğine, çok büyük insanlar arasına gireceğine, hayattakiler için de iyilik yapmayı kendisine görev edinen biri olunacağına, ancak yakın bir zaman içinde iş hayatında ve aile hayatında çok güzel gelişmelerle karşılaşacağına alamet eder.

Rüyada arkadaşının senin evlendiğini görmesi gördüyseniz:

  • Bazı iş birlikleri sandığınızdan daha fazla işinize yarayabilir.

Rüyada arkadaşının senin evlendiğini görmesi çekilen çilelerin unutulmasını sağlayacak kadar rahatın ve huzurun yerinde olacağına, üzüntülü ve sorunlu geçen bir dönemden sonra büyük bir zenginliğe kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada birinin senin evlendiğini görmesi borçların ödenmesinde aksamalar olması nedeniyle sinir bozukluğu yaşanacağına, hayatından yana hayır bulacağına ve rahatlığa ereceğine alamet eder.

Rüyada arkadaşının senin saçını kestiğini görmek sorunlarına bir yenisinin daha ekleneceğine, sorunların çözülmesi için çok kararlı ve daha çevik davranılacağına delalettir.

Rüyada bir başkasının senin evlendiğini görmesi sorunların üstüste geleceğine, bihaber olduğu konularla ilgili doğru ve kesin bilgilere ulaşacağına işarettir.

Rüyada başkasının senin evlendiğini görmesi arzularına, isteklerine ve dileklerine kavuşacağına, verilen emeğin katbekat karşılığının alınacağına delalettir.

Rüyada birisinin senin evlendiğini görmesi sahip olduğu malın miktarında artış yaşanacağına, yanında çalışan insanlara hem ekmek yedireceğine delalettir.

Rüyada bir arkadaşının senin öldüğünü görmesi tasarruf yapan bir kimse olduğuna ve parça parça mal alınacağına, yakın bir zaman içinde aile hayatında çok büyük tartışmalar yaşanacağına alamet eder.

Rüyada arkadaşının senin için ağlaması borçlarının, hastalıklarının ve kötü günlerinin de son bulmasına vesile olacağına, eş, dost ya da akrabanın verdiği sözlerin gerçekleşmeyeceğine işaret etmektedir.

Mutluluğu Paylaş

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.