Rüyada arkadaşının resmini çekmek

Rüyada arkadaşının resmini çekmek iş konusunda çok büyük arzuları olan rüya sahibinin, kendi işine kavuşacağına, çok başarılı bir kişi iken zor günler geçireceğine, hayatında hayırlı ve güzel gelişmelerin meydana geleceğine, borçlarının ödeneceğine, kısa zaman içinde çok sevilen birisi olacağına, birçok iyi insanla tanışıp çok iyi işlere imza atacağına, eline geçen fırsatlarla çok iyi işler çıkartacağına ve çok daha iyi zamanlar geçireceğine, parasal olarak bir kriz yaşanacağına, iş hayatına destek veren kişilerin desteklerini çekeceklerine, bu yüzden eldeki bir işte zarara düşüleceğine, anne ya da babanın bir sağlık sorunu ile uğraşmak zorunda kalacağına, aile hayatında çok iyi ve hayırlı olaylar ile karşılaşılacağına inanılır.

Rüyada arkadaşının resmini çekmek gördüyseniz:

  • Sağduyulu olmanız önerilerinizin dikkate alınmasını sağlayabilir.

Rüyada arkadaşının resmini çekmek uğranılan zararın çok kısa sürede telafi edileceğine, yeni iş kollarına girileceğine, büyük ve ferah bir haneye sahip olunacağına, güç, kudret ve hidayet sahibi olacağına işaret etmektedir.

Rüyada arkadaşının resmini görmek hikmet ve fazilet sahibi kimse konumuna geleceğine, iş amaçlı çıkılacak bir seyahatten güzel haberlerle dönüleceğine ve zarar getirecek bir işten kazançlı bir şekilde çıkılacağına yorulur.

Rüyada ölen arkadaşının resmini görmek iş hayatında büyük atılımlar yapacağına, yeni mekânlara gireceğine işaret etmektedir.

Rüyada gazetede arkadaşının resmini görmek hayatı içinde kendisine zarar veren herşeyden en yakın zamanda kurtulacağına, kudretinin ve inancının da hiç azalmayacağına işarettir.

Rüyada eski erkek arkadaşının resmini görmek yaşadığı sıkıntıların bu haber sayesinde ortadan kalkacağına ve çok iyi yerlere gelineceğine, maddi ve manevi açıdan büyük bir ilerleme kaydedileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada resmini çizdirmek çok uzun yıllar boyunca herhangi bir sağlık sorunu ile karşılaşmadan yaşayacağına, yarınlarına inanacağına ve kendisine lütuf edilen ömrün kıymetini bileceğine inanılır.

Rüyada sevgiliyle resmini görmek hakkında dedikodu çıkaran insanları hayatından çıkaracağına, özgüveninin yerine geleceğine işarettir.

Rüyada gökkuşağının resmini çekmek deyim yerindeyse adeta içine düştüğü cehennem gibi günlerden kurtaracağına, kalp kırıklığı yaşanacağına, uzun yıllardan beri kurulan hayallerin bir türlü gerçekleşmeyeceğine işaret etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments