Rüyada arkadaşının kapalı görmek

Rüyada arkadaşının kapalı görmek hayırlı bir kısmet ile tanışıp üzüntülü ve sorunlu ruh halinden kurtulup yine gülmeye ve eğlenmeye başlayacağına ve hayatına kaldığı yerden devam edeceğine, yenilgiye uğrayacağına bu nedenle de düşünceli ve üzgün gezeceğine, yaşamı boyunca yaradının kendisiyle birlikte olacağına, değer göreceğine, hayatın tüm nimetlerinden de sonuna kadar faydalanmaya, aile hayatında ve iş hayatında huzura erileceğine, sorunların üstesinden geleceğine, eşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine, oturup evliliği devamı için bazı kararlar alınacağına, muradına ereceğine yorulur.

Rüyada arkadaşının kapalı gördüyseniz:

  • Gittiğiniz davetlerde abur cubur yiyerek aşırı gıda almaktan kaçının.

Rüyada arkadaşının kapalı görmek kişinin başarılarının artacağına, kendisini çok iyi hissedeceğine, ağız tadının, moralinin, neşesinin ve sağlığının yerine gelmesine vesile olacak kısmetler alacağına delalet eder.

Rüyada kapalı arkadaşının açılması şifa ve ilaç bulacağına, bu sayede ruhunun da, bedeninin de iyileşeceğine, yeni hobiler edinileceğine işaret etmektedir.

Rüyada kapalı olmayan birini kapalı görmek sıkıntılarından ve sorunlarından alacağı destek sayesinde kurtulacağına, güzel fırsatların elde edileceğine, huzurun, bolluğun, bereketin ve neşenin eksik olmayacağına delalettir.

Rüyada kapalı yol görmek hayırsız bir akraba yüzünden diğer akrabalarla ters düşüleceğine ve zararlı bir alışkanlığa başlanacağına, sevaplarıyla allah’ın sevgisini kazanacağına yorulmaktadır.

Rüyada kapalı görmek sorunlara hızlı bir şekilde çare bulunacağına ve çok doğru adımlar atılarak aile hayatına renk getirileceğine, endişelerini ve üzüntülerini atlatacağına tabir olunur.

Rüyada kapalı tv görmek yaptığı çalışmaların boşa gideceğine, hayal ettiği şeylere bir türlü kavuşamayacağına, geçim sıkıntısı çekeceğine inanılır.

Rüyada kapalı ev görmek yapacağı kusur nedeni ile toplumdaki güzel yerini kaybedeceğine, insanlar arasındaki iyi imajının sarsılacağına, kişinin elde edeceği maddi güçle beraber işlerini kolaylaştıracağına yorulur.

Rüyada kapalı gelin hayatın yoluna gireceğine, iş hayatında çok büyük başarılar kazanacağına, çok hayırlı ve mutlu günler geçireceğine işaret etmektedir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments