Rüyada arkadaşının elinde kedi görmek

Rüyada arkadaşının elinde kedi görmek yaşanan güzel olaylar sayesinde sevince boğulacağına, hayatını kötü etkileyen ve kendisini olumsuz düşüncelere salan kişilerle olan diyaloğunu kopartacağına, hanesinde rızkın, nimetin ve kazancın artacağına, kendisini iyi ve huzurlu hissedeceğine, kısa süre içinde daha dirençli bir şekilde işlerine asılacağına ve kendisini daha rahat hissedeceğine, konfor ve lüks içinde yaşayacağına, finansal aşıdan kritik bir noktaya geleceğine, açılan şansın yapılacak hatalar yüzünden kapanacağına, akrabalardan herhangi bir destek alınmayacağına ve zor zamanlar geçirileceğine delalet eder.

Rüyada arkadaşının elinde kedi gördüyseniz:

  • Bazılarınız ilk bakışta olumsuz gibi gözüken veya hoş karşılanmayan bir ilişkinin içine girecekler.

Rüyada arkadaşının elinde kedi görmek ticarette kendisi için hangisi daha isabetli olursa o kola yönleneceğine, mevki makam sahibi olunacağına, kurulan ortaklıkların büyük başarı ve kazanç getireceğine alamet etmektedir.

Rüyada arkadaşının elinde balık görmek makam sahibi olacağına, ilerleyeceğine, hayırlı bir kararla bir ilişkiye başlanacağına, ettiği duaların allah katında kabul göreceğine alamet etmektedir.

Rüyada arkadaşının elinde köpek görmek bilgi sahibi oldukça daha da alçakgönüllü biri haline geleceğine, daha sonra bunun ayyuka çıkmasıyla yüzünün kızaracağına alamet etmektedir.

Rüyada arkadaşının elinde telefon görmek kendisine ticaret ve meslek hayatında akıl danışılacak ustalığa ve uzmanlığa erişeceğine, işlerinde aksama olacağına işarettir.

Rüyada arkadaşının elinde sigara görmek gelirinin eksileceğine, rızkının azalacağına, kendisini çok iyi bir yere getirecek bir işe gireceğine delalet etmektedir.

Rüyada arkadaşının elinde beyaz gül görmek yaşamının çalkantı, gürültü patırtı ve huzursuzluk içinde geçeceğine, üzerindeki uğursuzluğun ve şanssızlığın kalmayacağına, yaşadığı kötü günlerin ve olayların etkisini unutma imkânı yakalayacağına ve hayatının artık istediği şekilde ilerleyeceğine inanılır.

Rüyada bir arkadaşının elinde kuran görmek geçim kaygısı duymayacağına, gülen yüzünün solacağına, hayatının ve işlerinin alabora olacağına, hayallerinin söneceğine delalettir.

Rüyada elinde kedi yavrusu görmek oldukça uzun bir yolculuğa, gözyaşını silmesine ve elinin de darlıktan kurtulmasına vesile olacağına rivayet eder.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments