Rüyada arkadaşının aradığını görmek

Rüyada arkadaşının aradığını görmek büyük bir kazanç elde edileceğine, araba ya da tarla gibi bir yatırım yapacağına, işin düzeltileceğine, iş ve yaşam stresinden kurtulmak için eğlenceli zamanlar geçireceğine ve bu sayede deşarj olacağına, sevdiği kişiden de ayrılacağına, hayatına ve kendisine önemli güzellikler katacağına, kimsenin arkasından konuşmayacağına ve kendisine önemli bir kötülükte bulunmuş bir kimseyi affedeceğine, en küçük sorunda parlayacağına işarettir.

Rüyada arkadaşının aradığını gördüyseniz:

  • Bazı konularda yavaşlamanız gerektiğini hissedebilirsiniz.

Rüyada arkadaşının aradığını görmek hayallerinin gerçekleşeceğine, kişinin isteklerine nail olacağına, sevdiği kişiler ile birlikte bir seyahate çıkacağına, maddi olarak kıskanılacak düzeye geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada eski arkadaşının aradığını görmek kısa zamanda çok büyük bir aşka yelken açacağına, dost ya da akrabalarından gelecek olan yardımların herhangi bir şekilde fayda sağlamayacağına alamet etmektedir.

Rüyada erkek arkadaşının aradığını görmek gittiği her yere beraberinde uğur götüreceğine, yakın zaman içinde büyük maddi kazanç elde edileceğine işaret eder.

Rüyada küs olduğun arkadaşının aradığını görmek rahatsızlık yaratan durumların eş, dost ya da akrabalar sayesinde bertaraf edileceğine ve asabın bozulmasına sebep olan kişilerin hayattan çıkarılacağına, işlerinde çok büyük ilerlemeler kaydedeceğine, bazı büyük projelere girerek kendisine uygun kimseler ile ortaklık kuracağına yorulmaktadır.

Rüyada erkek arkadaşının telefonla aradığını görmek eşi ve çocukları ile uzun ve sağlıklı bir ömür yaşayacağına, farkında olunmadan yapılan bir hareketin sonuçlarının düzeltileceğine inanılır.

Rüyada eski erkek arkadaşının aradığını görmek bir sebeple neredeyse sürekli mutsuz ve huzursuz olunacağına, yakın bir zaman içinde kendisini çekemeyen kişiler tarafından bazı dedikodulara maruz kalacağına, işlerinde sürekli aksilik yaşanacağına, sevdiği bazı kişilerden ihanet göreceğine inanılır.

Rüyada arkadaşının iş aradığını görmek yarar sağlamayacağına, ailesiyle birlik ve dayanışma içinde kalacağına delalettir.

Rüyada bir arkadaşının aradığını görmek anne baba duası alınacağına, aşk hayatının çok güzel bir hal alacağına işaret etmektedir.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.