Rüyada arıların çalınması

Rüyada arıların çalınması yıllardan beri biriktirdiği parayla edindiği tecrübeyle girdiği işi deyim yerindeyse zirveye çıkaracağına, içinde bulunduğu sağlıksız ruh halinden ve bedenindeki ağrılarından kurtulacağına, içindeki sıkıntının ve ağırlığın ortadan kalkacağına, bir sebeple hem çok şaşıracağına, geleceğin güzel olacağına ve kişinin yarınlarının kendisi için mutlulukla, başarıyla geleceğine, dertsiz ve tasasız bir döneme girileceğine, hayırlı fırsatlar yakalayacağına, başarısının ve kazancının önündeki engellerin kalkacağına, ticaretinin açılacağına ve böylece hayatının düzene gireceğine inanılır.

Rüyada arıların çalınması gördüyseniz:

  • Sosyalleşme çabası içindeyken, size ait olmayan işlere talip olmanız sıkıntı yaratabilir.

Rüyada arıların evi basması zaman zaman kötü giden hayatının renkleneceğine, yeni bir ortaklıktan ötürü kısa süreli de olsa bir bocalama dönemi geçirileceğine yorulur.

Rüyada arıların saldırısına iyi bir kariyer edineceğine bu sayede herkes tarafından takdir edilen ve çok konuşulan kişi olmayı başaracağına, işlerinin hiç beklemediği kadar kazanç getireceğine ve kariyerinde çok büyük sıçrama yapacağına yorulmaktadır.

Rüyada arıların çalınması sevdiği kişilere yardım edeceğine, maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya geleceğine ve aile hayatının hayırlı gelişmelerle dolacağına, sorunların ve dertlerin tekrarlanmamak üzere sona ereceğine, yaşanan kötü durumların düzeleceğine, büyük kazanç getirecek işlere girileceğine, daha fazla rızık elde edileceğine, geçimin daha kolay hale geleceğine, çekilen sıkıntıların son bulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bal arıların saldırısına uğramak işlerini boşvereceğine, bir sebeple arkadaşları ile konu ile ilgili olarak tartışacağına tabir olunur.

Rüyada arıların arasında kalmak yokluktan ve de geçim derdinden kurtulacağına, kazanılmış olan deneyimler sayesinde kazancın epey artacağına yorulur.

Rüyada arıların petek yapması çalışarak alnının teri ile helal para kazanacağına, kazancını iki kat arttıracağına delalet etmektedir.

Rüyada arıların vücudu sarması malından ve parasından ziyan edeceğine, geleceğinizde ve ahiret hayatınızda mutlu olacağınıza işaret eder.

Rüyada arıların saldırması ne demek yaşama isteğini ve tüm huzurunu kaybedeceğine, yeni iş alımı konusunda sıkıntılar yaşayacağına, sağlık yönünden de bazı sorunlar yüzünden sık sık doktora gideceğine yorulur.

Mutluluğu Paylaş

2 yorum “Rüyada arıların çalınması

    • Mürşid der ki,
      Rüyanız güce, çözümlere ve seyahate işaret eder. Rüya tabirine göre güç ve kudret sahibi kimse haline geleceğine; sorunların kısa zaman içinde zorluk çekmeden çözüm bulacağına; zamansızlıktan ötürü bir türlü çıkılamamış olan bir seyahate ya da yolculuğa çıkılacağına yorulur.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.