Rüyada arabanın kediyi ezmesi

Rüyada arabanın kediyi ezmesi bugüne kadar gözünün önünde olduğu halde görmediği ikiyüzlü insanların varlığını öğreneceğine, hem ruhunun hem de bedeninin şifaya kavuşacağına, başka kişilere iş olanağı sağlayacak bir projeye girileceğine ve haneye bolluk ve bereket dolacağına, isteklerine ve arzularına kavuşacağına, söylenen bir sürü söze rağmen doğru bildiği şeye körü körüne inanacağına ve bu yüzden çok iyi gidebilecek bir işi zarara sürükleyeceğine, sevilen kişilerden alınacak yardım ya da gelecek destekle yaşanan kötü durumların düzeltileceğine, maddi yükümlülüklerinin azalacağına ve yarınların kendisine hayır getireceğine, elinde bulunan bazı işleri kendisini çekemeyen kişilerin alacağına işaret eder.

Rüyada arabanın kediyi ezmesi gördüyseniz:

  • Size yardım etmesi veya yol göstermesi gereken kişilerin ilgisizliğine tahammül göstermekte zorlanabilirsiniz.

Rüyada arabanın kediyi ezmesi kazancın artması ile bolluğa ve berekete kavuşulacağına, yakın zaman içinde büyük başarılar kazanacağına işarettir.

Rüyada kediyi giydirmek gönül sızılarının dineceğine, maddi olarak zor zamanlar geçirileceğine ve işlerin rayından çıkacağına işarettir.

Rüyada kediyi iyileştirmek kararsız kaldığı bir zamanda çok hatalı bir karar vererek kendisini zor duruma sokacağına, uzun süre bu kara günlerin etkisinde kalacağına ve acısının da kolay kolay dinmeyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada kediyi okşamak hane içindeki tartışmaların bitirileceğine, kendi dualarının allah katında kabul olacağına, gireceği bir projede göstereceği özveri sayesinde makam sahibi olacağına, hayırlı bir kısmetle dünyaevine gireceğine yorulmaktadır.

Rüyada kediyi kovmak sorunlarından ve sıkıntılarından yakın bir zamanda kurtulup ferahlığa çıkacağına, çok sevdiği ve değer verdiği bir kişi ile evlilik yoluna gireceğine ve çok hayırlı bir evlada sahip olacağına işaret etmektedir.

Rüyada bir kediyi kurtarmak küslüklerin biteceğine, alınteri dökülerek rızık elde edileceğine alamet etmektedir.

Rüyada kediyi ölü görmek elinde bulunan imkânları kaybedeceğine ve ortak olarak gireceği bir işten türlü sorunlar yaşayarak çıkacağına, işlerinin yolundan çıkacağına rivayet eder.

Rüyada kediyi aç bırakmak kişinin mutluluğuna gölge düşüp, sıkıntılı günler geçireceğine, kişinin gönül hoşluğuna kavuşacağına rivayet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments