Rüyada araba park görmek

Rüyada araba park görmek hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, deyim yerindeyse mutluluktan havalara uçulacağına, bir koyduğu işten yüz kazanacağına, hayatına bolluğun, bereketin ve verimin geleceğine, evliliklerinde güven sorunu yaşanacağına ve bir müddet ikilinin arasında soğuk rüzgarlar eseceğine, eğer iş ile ilgili olarak atılan adımlar doğru bir şekilde atılmaz ve iyi düşünülmezse özgürlüğün kaybedileceğine ve üzüntü duyulacağına, hayatındaki en önemli ve en temel sorunun aşmış olacağına, deyim yerindeyse paranın pul olacağına, sorunlarının bitmesi ve mutlu olması için gereken şeylere kavuşacağına, hayatı içinde süren belirsiz durumların yavaş yavaş düzeleceğine işaret etmektedir.

Rüyada araba park gördüyseniz:

  • Terazi erkeğiyseniz arkadaş ilişkilerinizden farklı bir zarar görebilirsiniz.

Rüyada araba park görmek aile içinde gerek maddi gerekse manevi olarak hiçbir eksiğinin de olmayacağına, çok üzüntülü zamanlar geçireceğine inanılır.

Rüyada park edilmiş araba yakın bir zaman içinde rüya sahibinin başının sıkışmasına sebep olacağına, yakın bir zamanda etrafındaki insanlar ile arasının açılacağına ve gereksiz yere üzüleceğine işaret etmektedir.

Rüyada araba park ederken çarpmak aralarındaki ağız tadının bozulacağına, sosyal hayattan ziyade kişinin ailesiyle vakit geçirmek isteyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada park etmiş araba görmek günah işlemekten korunacağına, aile hayatı ya da iş hayatı ile ilgili olaylar ve düşünceler için edilen duaların allah katında kabul edileceğine, kötü kişilerin şerrine denk geleceğine yorulur.

Rüyada park eden araba görmek ticaretteki rakiplerine karşı üstünlük elde edeceğine, hiçbir maddi sıkıntısı ve geçim sorunu yaşamayacağına delalettir.

Rüyada siyah araba park etmek yeni bir haneye sahip olacağına, yaşanacak talihsiz bir durumun daha da büyüyeceğine işaret eder.

Rüyada birinin araba park etmesi yakınları ile arasında büyük anlaşmazlıklar ve fikir ayrılıkları yaşanacağına, aile bireyleri ile gireceği bir projede çok büyük zenginliğe kavuşacağına inanılır.

Rüyada beyaz araba park etmek kendi işinin başına geçileceğine ve bolluk içinde yaşanacağına, karşısına çıkan bazı kişiler ile tartışmak zorunda kalacağına alamet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments