Rüyada antep fıstığı çalmak

Rüyada antep fıstığı çalmak dost ya da akrabalardan birisinin vereceği destek sayesinde de işlerin daha iyi bir hale getirileceğine, stresini ve yorgunluğunu atacağına, elindeki birikimleri değerlendirip yeni bir ev satın alacağına, zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine, platonik olarak başlayan bir ilişkinin ilgi duyulan kişiye açılma sayesinde iki kişilik bir hal alacağına, işinde zarar edeceğine, karşılaşılan bazı aksiliklerin kısa sürede aşılacağına, sevilen bir arkadaşla bir iş fırsatının değerlendirileceğine, aksiliklerin arka arkaya yaşanacağına, rüyayı gören kişinin sabrının zorlanacağı olaylar yaşayacağına ve kişinin adeta isyan noktasına geleceğine yorulur.

Rüyada antep fıstığı çalmak gördüyseniz:

  • Belli bir işe kalkışmak, belli bir hedefe ulaşmak veya zorlu bir konunun altından kalkmak istiyorsanız elinizden gelenin en iyisini ortaya koymalısınız.

Rüyada antep fıstığı yemek böylesine güzel gelişmelerle karşılaşacağına bu sayede yaşamının daha önce hiç olmadığı kadar güzelleşeceğine, daha sonra yaşadığı bazı şeylerden ötürü pişman olacağına ve gittiği yoldan döneceğine rivayet eder.

Rüyada antep fıstığı kırmak yaptığı işlerin günbegün artacağına ve parasal olarak çok iyi yerlere geleceğine, sıkıntılarının biteceğine, anne baba duası alacağına yorulur.

Rüyada antep fıstığı temizlemek mutlu ve güzel günler yaşanacağına, yaşadığı bir hayal kırıklığını telafi edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada antep fıstığı istemek planların sarkacağına, aksi halde çok daha kötü bir durumla karşılaşacağına delalet eder.

Rüyada antep fıstığı çalmak hiç istemediği halde birçok zorlukla karşılaşacağına, adım atacağı bir işte karşısına çıkacak bir sorundan ötürü ilerleyen dönemlerde de tökezleyeceğine, iş ile ilgili çok hayırlı fırsatların gerektiği gibi değerlendirilemeyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada antep fıstığı ağacı görmek yaşanan güzel olayların kısa sürede kötüye döneceğine, rüya sahibinin eğlenceli günler geçireceğine ve stres atacağına inanılır.

Rüyada antep fıstığı ezmesi görmek içinde ukde olarak herhangi bir konunun kalmayacağına, gelecekte hem çok zengin hem de nüfuslu biri haline geleceğine tabir olunur.

Rüyada kabuklu antep fıstığı görmek çok uzun zaman boyunca büyük zarar veren borçların sona erdirileceğine, üzüntülerin sevince dönüşeceğine ve hastalıkların son bulacağına delalet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş

2 yorum “Rüyada antep fıstığı çalmak

  1. Rüyamda eski dam evinin üstünde dayımların Antep fıstığı oluyormuş kızım ve ben ordan Antep fıstığını çalıyormuşuz dayımda farkedip bizi kovalamaya başlıyormuş

    • Mürşid der ki,
      Bu rüya özleme, aşamaya ve kazanca yorulur. Rüya yorumuna göre epey bir zamandan beri uzakta olan ve çok büyük bir özlem duyulan kişinin yakında döneceğine; düşmana karşı mahcup olmayacağına, kariyerinde aşama kaydedeceğine; ele geçen fırsatların kazanç getirecek bir şekilde kullanılacağına işarettir.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.