Rüyada annesinin kendisine tükürdüğünü görmek

Rüyada annesinin kendisine tükürdüğünü görmek işlerinde çok iyi bir noktaya geldiği bir dönemde düşmanlık yapan bir kişi tarafından zarar verilmek isteneceğine, çok yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, hayırlı bir kısmet bulup evliliğe adım atacağına, çok büyük bir sevinç duyulacağına, elinde kalan paranın yakın zaman içinde tükeneceğine, gelecek olan paranın ise işleri yürütmek için kullanılacağına, kişinin kuyusunu kazan her gün yüz yüze baktığı kişilerin galip çıkacağına, zorluklarının biteceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının son bulmasına vesile olacak çarelerin karşısına çıkacağına, karşısına çıkacak başka gelir kapıları sayesinde birikim yapma imkânı elde edeceğine, sosyal hayattan ziyade kişinin ailesiyle vakit geçirmek isteyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada annesinin kendisine tükürdüğünü gördüyseniz:

  • Bazı konularda yavaşlamanız gerektiğini düşünüyorsanız, gaza basmaktan vazgeçmelisiniz.

Rüyada annesinin kendisine tükürdüğünü görmek kötülüklerden uzak kalacağına, hedefine çok kolay ulaşacağına işarettir.

Rüyada ölmüş annesinin kendisine kızdığını görmek her zaman evlatları arasında ayırım yapan bir aileye sahip olmak yüzünden güvensiz biri olacağına, rüya sahibinin, insanlar ile arasında olan buzların yavaş yavaş eriyeceğine, uzun zamandan beri yalnız olmanın verdiği kötü hislerin geçmeye başlayacağına işarettir.

Rüyada birinin kendisine tükürdüğünü görmek yaşadığı sıkıntıların ve sorunların yakın bir zamanda eşi ile yaptığı el birliği sayesinde sona ereceğine, müjdeli gelişmeler yaşayacağına ve hayatının en güzel günlerini geçireceğine delalet etmektedir.

Rüyada annesinin kendisine dua ettiğini görmek başarılarının artacağına böylece hayatının çok daha güzel ve keyifli bir hale geleceğine, yaptığı bir projede büyük zararlara uğrayacağına tabir olunur.

Rüyada annesinin kendisine kızdığını görmek kendisine katkılarda bulunacak, bilgili ve görgülü kişilerle ahbaplık kuracağına, kişinin afiyette olacağına yorulmaktadır.

Rüyada annesinin kendisine küstüğünü görmek rakiplerine karşı üstünlük elde edeceğine böylece daha iyi noktalara gelmek için önündeki tüm engelleri de kaldırmayı başarmış olacağına, iş hayatında ya da aile hayatında içine düştüğü sıkıntılardan sevdiği kişilerin edeceği dualar sayesinde kurtulacağına işaret etmektedir.

Rüyada kan tükürdüğünü görmek kendisini kıskanan insanları yapacakları ile şaşırtacağına, geçiştirdiği sorunlarından kurtulacağına yorulmaktadır.

Rüyada şeytana tükürdüğünü görmek aile açısından çok büyük ilerlemeler kaydedileceğine ve sevilen kişi ile girilecek bir yolda mutluluktan havalara uçulacağına, uzun yıllar boyunca hiçbir rahatsızlık yüzü görmeyeceğine alamet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments