Rüyada annenin sana elma vermesi

Rüyada annenin sana elma vermesi maddi gücünü kaybedeceğine, fakirleşeceğine, kötü ve tatsız sözler işiteceğine, yaşamdan elini eteğini çekeceğine ve içine dönerek, kabuğuna çekilip evden çıkmaz ve insanlarla da konuşmaz olacağına, bazı kişileri ölene kadar hayatından çıkaracağına, sorumlulukların yerine getirileceğine, geçim derdinin sona ereceğine ve kötü günlerinin de unutulacağına, aralarındaki sevgi, sadakat ve vefa duygusunun çok daha güçleneceğine, işlerinin sekteye uğramasından ötürü maddi ve manevi olarak zarar edeceğine, dini inancını tam olarak yaşamak için kişinin sürekli araştırma yapacağına, çok güzel ve rahat bir hayata adım atılacağına işarettir.

Rüyada annenin sana elma vermesi gördüyseniz:

  • Sırlar, yanılsamalar veya yalanlar maddi veya özel yaşamınızla ilgili kayıplara neden olabilir.

Rüyada annenin sana elma vermesi girişimlerde bulunacağına, yakın bir zaman içinde bol kazanç elde edeceğine rivayet eder.

Rüyada biri sana elma vermesi rüya sahibinin yeni ve güzel olan hayır ve bereket kapılarının önünde açılacağına, sıkıntıların artacağına delalet eder.

Rüyada ölmüş annenin elma vermesi çok güzel ve hayırlı olaylar yaşayacağına, sevinçli, mutlu ve huzurlu bir kişi olunacağına, yakın zaman içinde ayakları yerden kesecek bir karar verileceğine alamet etmektedir.

Rüyada bir erkeğin sana elma verdiğini görmek tatsızlıklar çıkacağına, hasret giderileceğine delalet etmektedir.

Rüyada ölmüş annenin kırmızı elma vermesi sağlığının yerinde kalacağına, yapılan işlerdeki sorunların çok uzamadan ortadan kaldırılacağına ve çok büyük sorun yaratan bazı çalışmaların iptal edilip diğerlerine ağırlık verilmesi ile çok daha büyük kazançlar elde edileceğine işarettir.

Rüyada annenin sana sarılması istenmeyen olaylardan ötürü yaşadığı kırgınlıkların zaman içinde biteceğine, talihin yüzlerine güleceğine tabir olunur.

Rüyada annenin sana küsmesi işlerinde hiç beklemediği sorunlar yaşayacağına, bazı kişiler ile gireceği bir işte kısa süreli bir başarının ardından üzüleceği bir duruma düşeceğine, hem bir işe hem bir eşe sahip olunacağına tabir olunur.

Rüyada annenin sana üzülmesi yeni bir işe girmek için üst düzey bir yetkiliden yardım isteneceğine, zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına, yeteneği ve üstün başarılarıyla ön plana çıkacağına işaret etmektedir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments