Rüyada annenin saçını görmek

Rüyada annenin saçını görmek yeni ve önemli kimseler ile tanışacağına, hem iş hayatında hem da sosyal hayatında iyi ve başarılı biri olacağına, maddi açıdan iyi geçecek bir döneme girileceğine, sıkıntıların ve sorunların daha da artacağına, ortak olarak girilen bir işte çok zarar edileceğine, insanlar arasındaki saygınlığını yitireceğine, huzurunun ve neşesinin de yerine geleceğine, sıkıntıdan kurtulmak için ettiği duaların da kabul olacağına rivayet eder.

Rüyada annenin saçını gördüyseniz:

  • Her zamankinden daha çekici olabilir, yeni ilişkilere başlayabilir veya mevcut ilişkinizi yenileyebilirsiniz.

Rüyada annenin saçını yolmak sorunların kalmayacağına, güzel bir şekilde devam eden ve büyük kazanç beklentisi ile yapılan bir projenin askıya alınacağına işarettir.

Rüyada annenin saçını örmesi hane halkı ile tartışma yaşayacağına, kişinin memuriyet makamında yüksek mertebelere ulaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada annenin saçını görmek doğruluktan ayrılmayacağına, ahlakından vazgeçmeyeceğine, sevdiği kişilerden biri tarafından büyük bir ihanete uğrayacağına alamet eder.

Rüyada annenin saçını okşamak işlerini gün geçtikçe daha da büyüteceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, başına uğursuzluklar geleceğine, kara ve kötü günlerin kapısını çalacağına işaret eder.

Rüyada annenin saçını taradığını görmek ele geçen kazancın yetersiz kalacağına, edindiği deneyimi gelecekte daha iyi işler yapmak için kullanacağına işaret eder.

Rüyada annenin kendi saçını taraması maddi ve manevi olarak sevineceğine, hanesinde iyi geçimin hüküm süreceğine inanılır.

Rüyada ölmüş annenin saçını okşamak kendisine olan güveninin azalacağına, işlerinin her geçen gün daha kötüleşeceğine, mutlu olunacağına ve çalışma hayatı içinde bilgi ve tecrübe sahibi olarak işlere liderlik edileceğine rivayet eder.

Rüyada annenin saçını kestiğini görmek çok başarılı bir kariyere sahip olmaya, çok büyük ve çok hayırlı işlere imza atacağına yorulur.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.