Rüyada annenin babanın vurulduğunu görmek

Rüyada annenin babanın vurulduğunu görmek ortaklık kurulan kişilerle büyük tartışmalar yaşanacağına, çok büyük bir çalışma içine girip ortaya koyacağı projeler ile adından çok güzel ve saygın bir şekilde söz ettireceğine, uzun zamandan beri iş hayatında yaşadığı sorunlardan kurtulmak için çok başarılı bir kişi ile ortaklık kuracağına, aile hayatının gün geçtikçe daha da iyi olacağına, uzun zamandan beri beklediği hayırlı bir haberin geleceğine, yetenekleri ve becerileri sayesinde içinde bulunduğu işi çok üst seviyelere çıkaracağına, hak yolunu bulacağına, düşmanlarının çatlamasına vesile olacağına, yakın bir zamanda evlat sahibi olacağına, başarıların ardının arkasının kesilmeyeceğine işaret eder.

Rüyada annenin babanın vurulduğunu gördüyseniz:

  • Yeni şeyler deneyebilir veya yeteneklerinizden farklı şekilde faydalanılmasını sağlayabilirsiniz.

Rüyada annenin babanın vurulduğunu görmek zengin olmak için suç işlemekten de çekinmeyeceğine, rahatsızlıkların şifa bulacağına, maddi anlamda çok ileri gidileceğine işaret etmektedir.

Rüyada anne ve babanın vurulduğunu görmek kötü durumlara düşeceğine, beklenmedik bir zamanda meydana gelen güzel bir gelişmenin yeni iş olanakları sağlayacağına yorulmaktadır.

Rüyada babanın birini vurulduğunu görmek güç ve kudret sahibi olacağına, tüm sıkıntıların bir anda başgöstereceğine ve çok üzücü ve neredeyse yıkım denebilecek olaylar ile karşılaşılacağına rivayet eder.

Rüyada babanın silahla vurulduğunu görmek geçmişte kalan bazı olayların kendisini göstermeye başlayacağına, kendi mutluluğunu daim kılacak güçte olunacağına işaret etmektedir.

Rüyada anne babanın vurulduğunu görmek deyim yerindeyse kişinin koltuklarının kabaracağına, eline geçen kazançla yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine delalettir.

Rüyada babanın sırtından vurulduğunu görmek aile hayatı içinde yaşadığı tartışmaların son bulacağına, eline geçecek olan imkânlar sayesinde çok daha iyi işlere ve çalışmalara imza atacağına ve daha iyi yerlere terfi edileceğine delalettir.

Rüyada annenin birini vurulduğunu görmek uzun zamandan beri birlikte olduğu kişi ile dünyaevine gireceğine, zararlı bir kişinin oyununa gelineceğine alamet eder.

Rüyada annenin vurulduğunu görmek yaşanan üzücü ve acı olayların unutulacağına, hayallerin tek tek gerçekleşmeye başlayacağına inanılır.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.