Rüyada amirin kızdığını görmek

Rüyada amirin kızdığını görmek sıkıntılarının ve sorunlarının kuracağı ortaklıktaki bir kişinin vereceği destek ile ortadan kaldırılacağına, sıkıntı çektiği bir dönemde eline geçen fırsatları çok iyi değerlendireceğine, hayal ettiği şeylere yakın bir zaman içinde çok büyük bir sıkıntı çekmeden kavuşacağına, kişinin pek çok hatalı davranış içinde olacağına, birikimlerine büyük zarar  geleceğine, beklentilerinin gerçekleşeceğine bu sayede tatmin olacağı ölçüde saadeti, kazancı, neşeyi ve sağlığı bulacağına, zor geçen bir projenin yakın bir zaman içinde toparlanacağına, yeni ve söz sahibi olunan bir mevkiye sahip olunacağına, hasreti çekilen bir kişiye kısa sürede kavuşulacağına, yeni bir işe girileceğine, verilen emeklerin karşılığının fazlasıyla alınacağına, zahmetli bir işin alınacak yardımlar sayesinde kolayca nihayete erdirileceğine alamet etmektedir.

Rüyada amirin kızdığını gördüyseniz:

  • Değişmesi gereken şeylerin olduğu gibi kalmasında inat etmemekte fayda var.

Rüyada amirin kızdığını görmek para yatıracağına ve zarar edeceğine, dertlerin biteceğine, sevinçli haberler alınacağına işaret eder.

Rüyada amirin bağırması rahat bir dönem yaşanacağına, ona hayır getireceğine ve yüzünün gülmesine vesile olacağına delalet eder.

Rüyada amirin kızması uzun zamandan beri birlikte olduğu kişi ile dünyaevine gireceğine, kazanacağı başarılar sayesinde yüzünün güleceğine, sevindirici haberler alacağı bir döneme gireceğine, herkes tarafından takip edilen ve saygı gösterilen bir kişi olacağına, daha şık mekanlarda eğleneceğine delalet eder.

Rüyada amirin değiştiğini görmek bol para kazanacağına, yardıma muhtaç kişilere yardım eli uzatılacağına ve hayatı değiştirip mutlu bir hayatın kapısını açacak bir konuda çok önemli bir karar verileceğine işaret eder.

Rüyada amirin elini tutmak kırılan özgüvenin tekrar inşa edileceğine, umduğunu bulamayacağına, hayata karşı isteğini ve neşesini yitirecek olaylarla karşılaşacağına, mutluluğunun zedeleneceğine işaret eder.

Rüyada amirin takdir etmesi anlık çıkışların da kişiye dönüp dolaşıp zarar vereceğine, istenmeyen olaylardan ötürü yaşadığı kırgınlıkların zaman içinde biteceğine işarettir.

Rüyada ölü birinin kızdığını görmek yaptığı projeler ile adından çok söz ettireceğine ve rakiplerine çok büyük bir fark atacağına, hanede neşenin ve huzurun eksik olmayacağına inanılır.

Rüyada imamın kızdığını görmek zor durumların biteceğine, ferahlığa çıkılacağına, kısmetin bollaşacağına yorulur.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments