Rüyada ameliyat günü almak

Rüyada ameliyat günü almak ancak daha sonra gerçekleştireceği başarılı çalışmalar sayesinde işlerinin daha iyileşeceğine, çok rahat ve başarılı bir iş hayatına sahip olacağına, ekonomik olarak rahatının yerine geleceğine, alınacak iş tekliflerini değerlendirerek başka sektörlerde de aynı başarılı çalışmaları yineleyeceğine, parasal olarak çok sorunlu ve büyük zarar görülecek bir döneme girildiğine, bu yüzden yapılacak işlerde çok uğraş verilmesine ve sabır gösterilmesine rağmen bir sonuca ulaşılamayacağına, başarılı olacağına, borçların kısa sürede kapanacağına, ardından başarılı bir çalışma hayatına atılacağına, çok büyük ve akıllıca atılımlar gerçekleştireceğine ve çok uzun bir zamandan beri hayalini kurduğu şeyleri gerçekleştirme fırsatı yakalayacağına rivayet eder.

Rüyada ameliyat günü almak gördüyseniz:

  • İmkansızın peşinden gitmeniz sizi bazı olaylardan soğutabilir.

Rüyada ameliyat günü almak rahatının ve sağlığının bozulacağına, kazancının düşeceğine, üzülmesine dahi gerek olmayacağına işaret etmektedir.

Rüyada yaz günü bot giymek muradına ereceğine, gönül ilişkisi yaşadığı bir kişi ile evlilik yoluna gireceğine, hayallerine ve hedeflerine kavuşacağına, başarılı bir şekilde işlerini gerçekleştireceğine delalet etmektedir.

Rüyada çarşamba günü bulunmak istediği noktaya ulaşacağına, açık zihinli, sağlıklı biri olarak adımlar atacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yaş günü kutlamak gerek işle ilgili gerek sosyal hayatla ilgili olarak bir sorun yaşanacağına,  maddi olarak büyük bir kayıp verileceğine, dönmeyen şansın artık döneceğine yorulmaktadır.

Rüyada anneler günü atılan adımların ferahlığa çıkacağına, olayın iş hayatını kötü bir şekilde etkilemesinden ötürü çok büyük maddi zarara uğranacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bayram günü çok büyük mutluluklar duyacağı ve epey kazanç sağlayacağı bir proje gerçekleştireceğine ve uzun zamandan beri hayal ettiği şeylere kısa süre içinde kavuşacağına, sorunların daha rahat bir şekilde çözülerek başarıya ulaşılacağına delalet etmektedir.

Rüyada kış günü karpuz atılan bir imza sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine, üzerindeki miskinliği ve halsizliği atacağına yorulur.

Rüyada kandil günü şimdiye kadar yaptığı tüm çalışmaların ve verdiği tüm emeklerin yakın bir zamanda karşılığını alacağına, memur ise terfi edeceğine tabir olunur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments