Rüyada amcanın mezarını görmek

Rüyada amcanın mezarını görmek işlerin kötü gidişatına dur denileceğine, pek güven vermeyen bir kişinin iş teklifinin geri çevrileceğine, yapılan bir yardım sayesinde rahat bir nefes alan ve işlerini düzene sokan bir arkadaşın destek olacağına, sağlığının, işlerinin ve düzeninin bozulacağına, iyi halinin kalmayacağına, kazancındaki ve evindeki bereketin eksileceğine, beklenmedik kimselerden duyulacak kötü sözler yüzünden moral bozukluğu yaşanacağına ve sosyal açıdan da içine kapanık bir döneme girileceğine, buna rağmen pek başarılı olunamayacağına, ancak yapılan çalışmada ısrarcı olunması ve sabırlı ve azimli bir şekilde devam edilmesi halinde çok iyi bir duruma gelineceğine, bir sebeple maddi sıkıntıya düşeceğine, tüm eğitim hayatında üstün başarı belgesi alacağına, kişinin musibetlerden ve uğursuzluklardan uzak olacağına, hayatında mucizevi gelişmeler yaşanacağına, sevdikleri ile bir araya geleceğine işaret eder.

Rüyada amcanın mezarını gördüyseniz:

  • Umulmadık yerlerden paralar gelebilir.

Rüyada amcanın mezarını görmek çok ünlü bir kişi olacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kısa bir zaman içinde kurtulacağına, çok büyük ve başarılı çalışmalar gerçekleştireceğine, huzurunun ve neşesinin yerinde olacağına işaret etmektedir.

Rüyada ölmüş amcanın mezarını görmek kişinin vereceği karar ya da seçeceği yolun doğru olması için kılı kırk yaracağına, kişinin her işte başarılı olacağı güce ve kudrete sahip olacağına, işlerinin yolunda gideceğine delalet eder.

Rüyada amcanın tacizi maddi ve manevi zararların sona ereceğine, hayatının zorlaşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada amcanın evlenmesi kırgınların barışacağına, darda kalmışların ferahlığa çıkacağına, dertlerin biteceğine, elindeki tüm parayı ve malı harcayacağına yorulur.

Rüyada amcanın görmek zaman zaman bu işyerinde verilen hizmetle ilgili olarak seminerlere gidileceğine, ahlakından vazgeçmeyeceğine alamet eder.

Rüyada amcanın öpmesi allah’ın izni ile sorunların tamamen son bulacağına, sevilen bir kişi ile kurulacak olan bir ortaklık sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, çözülmeyen bir mal davası nedeniyle mahkemeye taşınacağına işaret eder.

Rüyada amcanın bayılması ruhunun ve bedenin iyileşeceğine, sağlık sorunun kalmayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada amcanın vurulması kendisine yeni hedefler belirleyeceğine, işlediği günahların ve yaptığı hataların farkına varmaya başlayacağına alamet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments