Rüyada altın yaldızlı tabak görmek

Rüyada altın yaldızlı tabak görmek herkesten ırak bir şekilde yaşayacağına, zamanı daha doğru kullanmak için uğraşacağına, mali sıkıntılarla uğraşmak zorunda kalacağına, büyük bir çalışma içine girmişken yaşayacağı kötü olaylar yüzünden çok üzüleceğine, maddi olarak çok sıkıntı çekileceğine, hüsrana uğratacağına, ticarette çok başarılı olup, rakiplerine karşı zafer elde edeceğine, çıkış yollarına ulaşmak için çabalayacağına işarettir.

Rüyada altın yaldızlı tabak gördüyseniz:

  • Yeni bir şeye başlamak istiyorsanız mevcut durumunuza dürüst yaklaşmanız gerekiyor.

Rüyada altın yaldızlı tabak görmek çok büyük kazanç sağlanabilecek işlerin elden kaçırılacağına, elinde avucunda ne varsa büyük kısmını bu yüzden kaybedeceğine delalettir.

Rüyada yaldızlı tabak görmek sağlık sorunlarının ve borçlarının biteceğine, ağız tadının, keyfinin ve neşesinin artacağına, yakınlarıyla arasında her zaman sevgi dolu bir bağ olacağına tabir olunur.

Rüyada altın yaldızlı ev görmek bir sınavdan geçileceğine, bir sebeple ürünü satan kişi ile mahkemelik olunacağına alamet eder.

Rüyada altın yaldızlı tepsi görmek kötü niyet besleyen bir komşuyla ilişkilerin kesileceğine, maddi ve manevi olarak büyük zararlar edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada altın yaldızlı kapı görmek yoksul kimselere hayırlarla dolu iyiliklerde bulunulacağına, zorluklarla geçen bir dönemin kısa süre içinde atlatılacağına, ayrı düşülen bir kişi ile biraraya gelineceğine rivayet eder.

Rüyada altın yaldızlı bardak görmek sevdiği kişiler ile yeni işlere imza atacağına, bolluk ve bereket içinde bir yaşam sürüleceğine, uzak yoldan gelen bir akrabanın yardımıyla hayırlı bir ortaklığa girileceğine ve sevilen bir kişi olunacağına yorulur.

Rüyada altın yaldızlı kitap görmek yapılan hatanın düzeltilmesi için çok uğraşılmasına rağmen bir türlü düzelmeyeceğine, sağlığının ve moralinin de yerine geleceğine tabir olunur.

Rüyada altın yaldızlı elbise giymek farklı deneyimler elde edip kazancın artırılacağına, eğer bu rüyayı gören kimse müşkül bir durumda ise yakın zamanda tüm sıkıntılardan kurtularak feraha ereceğine rivayet eder.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments