Rüyada altın çantası görmek

Rüyada altın çantası görmek aile bireyleri ile gireceği bir projede çok büyük zenginliğe kavuşacağına, yeni bir şehre yerleşileceğine, yaşanan hastalıklara şifa geleceğine ve küs insanların barışacağına, kişinin uzun süre etkisinde kalacağı ve kafasından atamayacağı durumlarla karşı karşıya kalacağına, emek ve değer verdiği kişilerden nankörlük ve vefasızlık göreceğine, iftiraya ve haksızlığa uğrayacağına, çok büyük iş deneyimi kazanılacağına ve aileden birine yapacağı bir iş için maddi ve manevi olarak büyük destek verileceğine, kendisini yalnız ve çok kötü hissedeceğine, büyük firmalar tarafından takip edilmeye başlayacağına yorulur.

Rüyada altın çantası gördüyseniz:

  • Belli hedeflerinize giden yolda bazı engellerle veya rahatsız edici durumlarla karşılaşırsanız, büyütmeyin.

Rüyada altın çantası görmek gerçek yaşamınızda da bir seyahat yapacağınıza, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine, hayırlı bazı kişiler ile yeni projelere girmek için ortaklık kuracağına işaret etmektedir.

Rüyada altın çantası sevilen ve saygı duyulan konumun korunacağına, onlar yüzünden iyi giden işlerinin deyim yerindeyse sarpa saracağına delalettir.

Rüyada sırt çantası adeta sinirden küplere bineceğine ve çok büyük bir sıkıntı yaşayacağına, sıkıntılarının ve problemlerinin artacağına alamet eder.

Rüyada siyah el çantası kendisine hayırlı kapıların açılacağına, refah düzeyinin artacağına, sıkıntılarından kısa süre içinde kurtulacağına, yaşadığı maddi ve manevi sorunların çözüleceğine, sakin ve huzurlu bir durum içinde olunacağına yorulur.

Rüyada boş kol çantası görmek uzun zamandan beri askıda kalan bir işinin yardımsever, hakkaniyetli ve düzgün bir insandan çok büyük yardım göreceğine, bu sayede sorunlarından kısa bir zaman içinde hiç zahmet çekmeden kurtulacağına, kötü giden bir projenin başına geçirileceğine, ardından alınacak kararlar ve atılacak adımlar sayesinde projenin ayağa kaldırılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada çantası soyulmak sıkıntılı durumların yakın zaman içinde son bulacağına, huzursuzluk ve endişe gibi durumların ortadan kalkacağına, uzun zaman önce yaşanmış kötü bir olaydan ötürü ortaya çıkan zararların telafi edileceğine, rahatının, huzurunun ve sağlığının yerinde olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ilk yardım çantası hoşluklarla karşılaşacağına, dolayısıyla işlerin bozulacağına, çeşitli dedikoduların ortasında kalınacağına, yuva kurmak için yapılan bir hamlenin boşa gideceğine alamet etmektedir.

Rüyada kol çantası bulmak beklemediği bir anda karşısına çıkacak kötü şeyler ile uğraşmak zorunda kalacağına, kendisini insanlara karşı kötüleyen ve işlerine balta vuran bir kişi ile çok sıkıntılı bir işe gireceğine, uzun zaman boyunca maddi bir zarara sebep olacak bir işin peşinden gidileceğine ve zorluklarla başetmek zorunda kalınacağına rivayet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments