Rüyada alt dudaktan öpülmek

Rüyada alt dudaktan öpülmek muradına ereceğine ve daha önce hiç olmadığı kadar mutlu olacağına, büyük bir şöhrete sahip olunacağına, ilim irfan öğreneceğine ve âlim kişilerden sayılacağına, tüm kazanç kapılarının, şansının ve kısmetinin de açılacağına, rahatsızlık yaratan durumların eş, dost ya da akrabalar sayesinde bertaraf edileceğine ve asabın bozulmasına sebep olan kişilerin hayattan çıkarılacağına, bir taraftan para kazanırken diğer taraftan kötü kişilerle kötü işler yapmaya ve başını binbir türlü belaya sokup çok zarara uğrayacağına, ölen kişiye saygı duyarak ve her zaman kendisini anarak onu yaşatacağına, hayatının ve işlerinin kolaylaşacağına, rahatının yerine gelip, yüzünün güleceğine delalet eder.

Rüyada alt dudaktan öpülmek gördüyseniz:

  • Aşk, romantizm, yeni arkadaşlık ilişkileri, yardımı dokunacak iş birlikleri ön plana çıkabilir.

Rüyada üst dudaktan öpmek işyerine ve haneye bolluk ve bereket geleceğine, art niyetli ve kötü emelleri olan bir kişiyi alt etmeye alamet eder.

Rüyada dudaktan arı sokması özgüveninin bitme noktasına geleceğine, ticarette rakiplerine karşı zafer kazanacağına delalet etmektedir.

Rüyada alt dudaktan öpülmek üzüntülerinden ve endişelerinden yakın bir zaman içinde kurtulacağına ve zarar edeceği bir duruma düşeceği bir sırada kendisini ihtar edecek bir kişi sayesinde durumunu düzelteceğine, sevilen bazı kişilerle ters düşüleceğine, stres ve yaşanacak sinir harbi yüzünden hasta olunacağına inanılır.

Rüyada abi ile dudaktan öpüşmek dertlerin başlayacağına, her geçen gün daha da iyileşerek umutlanacağına tabir olunur.

Rüyada dudaktan kıl koparmak hayırlı bir şekilde başlayan olayların ve gelişmelerin zarara sebep olacağına, kurulmuş olan bir ortaklığın ardından büyük bir borç yükünün altında kalınacağına ve uzunca bir süre sıkıntı çekileceğine, hayırlı ve güzel haberler alınacağına, sıkıntı veren olayların tatlıya bağlanacağına, uzun zamandan beri çözülemeyen problemlerin nihayete erdirileceğine tabir olunur.

Rüyada bir arkadaşı dudaktan öpmek kendisini aşan işlere kalkışacağına, tecrübesi olmayan yollara gireceğine, ezilmeden, fakirlik çekmeden yani rahat bir hayat geçireceğine, maddi gücünün her geçen gün artacağına rivayet eder.

Rüyada bebeğin dudaktan öpmesi geniş geniş yaşama imkanı elde edeceğine ve maddi olanaklarının da fazlalaşacağına, borçlarının azalacağına, geçim sıkıntısının bitip, faturalarının rahatlıkla ödeneceğine alamet etmektedir.

Rüyada erkekle dudaktan öpüşmek gidilen yolda kötü bir sürprizle karşılaşılacağına, verilen sözlerin yerine getirilemeyeceğine, özür dileyeceğine veyahut büyüklük göstereceğine delalet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.