Rüyada akraba taşınması

Rüyada akraba taşınması başarılı işlere imza atılacağına, çok zor durumlara düşeceğine hakkında asılsız dedikodular çıkarılacağına, karısı şile arasının çok iyi olacağına, mutluluğu ve başarıyı yakalayacağına, kazancın yarı yarıya düşeceğine, hayalperest bir kişi  olunması sebebiyle bu konuyla ilgili bir işe girileceğine, başarıların çoğalacağına, zenginliğe kavuşulacağına, hedeflere ulaşılacağına, hayallerin gerçekleştirileceğine, sıkıntılarından ve üzüntülerden kurtularak huzur bulacağına işarettir.

Rüyada akraba taşınması gördüyseniz:

  • Çevrenizdeki herkes bazı iş veya konularda sizin kadar gayret göstermeyebilir.

Rüyada akraba uğurlamak yaşanan sıkıntılı olaylardan ötürü kaçan keyfin geri geleceğine, elinin de bolluk ve bereket göreceğine inanılır.

Rüyada tanınmayan akraba özellikle ticaretten yana hak ettiğini alamayacağına, maddi olarak zarar edeceğine, yaşadığı stresten kaynaklanan agresif tavırlarının da sevdiklerini üzeceğine işaret etmektedir.

Rüyada küs akraba ile barışmak borçlarını ödemediği için haciz problemleriyle karşılaşacağına, yasa dışı yollara meyli olması nedeniyle kendisi dışında sevdiklerinin hayatına da sıkıntı vereceğine, maddi açıdan zarar getirecek bir işten uzaklaşılacağına işarettir.

Rüyada akraba ile tokalaşmak huzursuzluğundan ve hasta ruh halinden kurtulacağına, aile hayatında ve iş hayatında çok büyük huzursuzlukların başgöstereceğine yorulur.

Rüyada akraba evi görmek geleceği için isabetli bir şey yapmış olacağına, sorunların kısa süre içinde ortadan kalkacağına yorulmaktadır.

Rüyada akraba ile sözlenmek bir miktar para kaybedeceğine ve üzüntü yaşayacağına, geçim sıkıntısının ve para derdinin olmayacağına, hiçbir zaman yokluk içine düşmeyeceğine rivayet eder.

Rüyada akraba ihya aklı başında ve daha doğru kararlar veren bir insan olacağına, yüzünün güleceğine, kazançtan yana kısmetinin çoğalacağına tabir olunur.

Rüyada akraba ile küsmek çektiği sıkıntı ve zahmet nedeni ile sağlığının bozulacağına, zorlukların ortadan kalkacağına tabir olunur.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.