Rüyada akraba ile küsmek

Rüyada akraba ile küsmek kurduğu bir ortaklık sayesinde daha iyi bir kazanca sahip olacağına, sırtının yere gelmeyeceğine, engel tanımayan biri olacağına, hayırlı olarak başlayan bir çalışmanın kötü bir şekilde ve geride yüklü miktarda borç bırakarak biteceğine, parasal olarak iyi bir noktaya geleceğine, bir sebeple yapılacak işlerde çok emek verilmesine ve sabır gösterilmesine rağmen bir sonuca ulaşılamayacağına, elinde avucunda olanı yitireceğine ve adeta ortada kalacağına, işinin gücünün rast gideceğine, ticaretinin açılacağına, ruhunun ve bedenin iyileşeceğine yorulur.

Rüyada akraba ile küsmek gördüyseniz:

  • Uzlaşmacı olmaya çalışmakta fayda var.

Rüyada dul akraba görmek çıkan bir anlaşmazlıktan ötürü açılmış olan bir davanın kazanılacağına, hayırlı bir kısmetle evlenileceğine, hemen olmasa bile gelecekte kendisine mutlak suretle, başarı, kazanç ve kar getireceğine inanılır.

Rüyada küs akraba ile barışmak hainlik yapacağına, tembellikten sıyrılıp daha çalışkan biri olacağına alamet eder.

Rüyada akraba ile kavga sevdiği insanlar için tüm imkanlarını seferber edeceğine, çok zor durumlardan bu sayede kurtulacağına tabir olunur.

Rüyada akraba ölü görmek işlerin gereksiz bir şekilde bozulacağına ve zor bir döneme girileceğine, uzun süreden beri birlikte olduğu bir kişiden ayrılacağına yorulur.

Rüyada akraba evlenmesi kazançlı bir adım atılacağına, yapılan hataların kısa bir zaman içinde telafi edileceğine, kendisiyle ilgili olmayan işlerin kendisine mal edilmesine ve bu nedenle de çok gergin günler geçireceğine delalet etmektedir.

Rüyada bir akraba ile küsmek ailesiyle birlik ve dayanışma içinde kalacağına, kişiye kalacak miras sayesinde tüm düşlerin gerçek olacağına delalet etmektedir.

Rüyada akraba ile ilişki işlerinde yenilikler yapacağına, saman altından su yürüterek menfaat elde etmeye çalışacağına işaret etmektedir.

Rüyada akraba ile yakınlaşmak maddi açıdan iyi bir noktaya gelineceğine, aşırı yağıştan ya da doludan ötürü tarlasının zarar göreceğine işaret etmektedir.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.