Rüyada ahiretin yaklaştığını görmek

Rüyada ahiretin yaklaştığını görmek özel hayatın ve aile hayatının bozulacağına, eşler arasındaki mutluluğun katbekat artacağına, ticarette çok başarılı olup, rakiplerine karşı zafer elde edeceğine, mutluluğundan olacağına, inandığı ve uğruna büyük sermayeler koyduğu işlerin de kendisine hayal kırıklığı yaşatmayacağına, manevi anlamda çok yol katedileceğine, saygı duyulan ve kudretli bir insanla karşılaşacağınıza, sıkıntıya, zorluğa ve darlığa düşeceğine alamet eder.

Rüyada ahiretin yaklaştığını gördüyseniz:

  • Hangi cinsiyetten olursanız olun, bekarsanız karşı cins ilişkileriyle ilgili ciddi bir olay meydana gelebilir.

Rüyada ahiretin yaklaştığını görmek zor geçen bir yılın ardından büyük başarılar ve kazançlarla dolu bir döneme girileceğine, sevilen bir kişinin gelmesi ile uzun bir süreden beri sıkıntı veren bir durumun ortadan kalkacağına, sayılacağına ve sevileceğine işaret eder.

Rüyada hortumun yaklaştığını görmek yaşanan kötü durumların ve problemlerin hiçbir zarara yol açmadan en kısa zamanda ortadan kalkacağına, sıkıntıların kısa sürede sona ereceğine alamet eder.

Rüyada yangının yaklaştığını görmek yakın bir zamanda çocuk sahibi olunacağına, çok büyük sıkıntılar çekeceğine işaret etmektedir.

Rüyada kıyametin yaklaştığını duymak başarılarının ve zaferlerinin artacağına, rüya sahibinin rahatının ve keyfinin bozulacağına delalet etmektedir.

Rüyada ecelinin yaklaştığını görmek ailesine karşı görevlerini aksatmayacağına, alacağı desteği kısa bir zaman içinde çok sorun yaşadığı bir problemi çözeceğine, yardıma muhtaç insanlara büyük yardımlarda bulunacağına inanılır.

Rüyada ayın kendine yaklaştığını görmek iş yerinde üst yönetimde kendisine yere bulacağına, kazancının helal para olacağına yorulur.

Rüyada kendi ölümünün yaklaştığını görmek çok büyük bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, bazı kişiler ile kurulacak çeşitli iş birliktelikleri ile hayal edilen herşeye kavuşulacağına tabir olunur.

Rüyada tsunaminin yaklaştığını görmek zor durumlardan kurtuluşa erileceğine, yaşanan bütün sorunların ve tartışmaların yakın zaman içinde son bulacağına rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments