Rüyada ağlayan bebeğe su içirmek

Rüyada ağlayan bebeğe su içirmek haksızlığa sebep olan bir kişi ile konuşulacağına, iyi günler yaşayacağına, endişelerin son bulacağına, onun rahatının, keyfinin, ağız tadının yerinde olduğunu öğreneceğine ve annesiyle ilgili kendisini mutlu ve memnun edecek gelişmeler yaşayacağına, sevgi ve barış ortamının kurulacağına, yeni çalışmalar ve alınmış olan borçların ödenmesi için çok büyük bir azimle çalışılacağına ve iş dünyasında çok iyi bir konuma getirileceğine, işlerinin bozulacağına, hayatında kötü günler yaşanacağına ve bir çıkmazın içine düşeceğine, kendisindeki bu değişimin çevresi tarafından sevinçle karşılanacağına alamet etmektedir.

Rüyada ağlayan bebeğe su içirmek gördüyseniz:

  • Bazı kişilerle ilişkilerinizi yeniden yapılandırabilir veya sonlandırabilirsiniz.

Rüyada ağlayan bebeğe dua okumak eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirmesi ve sevdiği kişiler ile işlerine büyük etki edecek çalışmalar yapması sayesinde kendisini çok iyi bir yerde bulacağına, yıpranacağına delalettir.

Rüyada ağlayan bebeğe su içirmek tartışmalardan ve kavgalardan uzak durup daha insancıl, daha sakin ve daha anlayışlı biri olacağına, kurulu düzeninin olacağına, emeklerinin karşılığını almaya başlayacağına, takdire layık işler yapacağına bu sayede saygınlık göreceğine inanılır.

Rüyada ağlayan erkek bebeğe sarılmak fırsatların gün geçtikçe daha da artacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, uzun zamandan beri yaşadığı musibetleri ve sıkıntıları üzerinden atacağına inanılır.

Rüyada ağlayan bebeğe süt vermek girilen her işte aynı açmazla karşılaşılacağına, içinde bulunulan durumdan ötürü bir türlü gerektiği gibi bir işe girilemeyeceğine, yakında başlayacak aşk macerasına delalet etmektedir.

Rüyada ağlayan bebeğe emzik vermek bir daha işyerine gelmeyeceğine, daha düşük bir kar sağladığı için borçlu duruma düşeceğine ve yine içinde bulunduğu sıkıntıdan kurtulamayacağına işarettir.

Rüyada ağlayan bebeğe bakmak düşmanlara sahip ise, onlara galip geleceğine, elde bulunan mal mülkün bir kısmını beraberinde götürecek bir işe girileceğine delalettir.

Rüyada ağlayan bebeğe mama vermek eşlerin boşanacağına, mutsuz günlerin kısa zaman içinde biteceğine ve sevinçli haberlerin ve büyük başarıların yakında daha da artacağına işaret etmektedir.

Rüyada ağlayan bebeğe sarılmak hiçbir sorun yaşamayacağına, girdiği bütün işlerde zarara uğrayacağına, etrafındaki insanlardan gereken desteği göremeyeceğine inanılır.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.