Rüyada ağaçtan incir koparıp yemek

Rüyada ağaçtan incir koparıp yemek ödemelerinin düzenli olarak gerçekleştirileceğine, kişiye sunulacak çok sayıda iş fırsatına, iş konusunda çalışanların güvendiği, saygıda kusur edilmeyen, itibarı yüksek bir yönetici olunacağına, uzun bir zamandan beri beklenen yardımların bir türlü gelmeyeceğine ve etrafındaki kişilerden destek alamayan rüya sahibinin elindeki malları çıkaracağına, ticaret sektörüne atılacağına, hem rütbe hem de kazanç elde etmek için azimle ve hırsla mücadele edeceğine, hiçbir zaman iş ile ilgili bir sorun yaşamayacağına, işlerinin kısa bir zaman içinde düzene gireceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını yakında atlatacağına, endişe duyulan olayların düzeleceğine, sıkıntıların kısa zamanda sona ereceğine, hastalıkların son bulacağına, el attığı bütün işlerde çok büyük zararlara uğrayacağına inanılır.

Rüyada ağaçtan incir koparıp yemek gördüyseniz:

  • Yeteneklerinizi göstermenin yeni yollarını ya da yeni gelir kaynakları bulabilirsiniz.

Rüyada ağaçtan incir koparıp yemek şans oyunlarından birini kazanması sayesinde cebine para gireceğine, aldığı borçları kısa bir süre içinde geri ödeyeceğine ve dertlerinin ve sıkıntılarının son bulacağına, rüya sahibinin güzel yarınlara olan inancının da gerçeğe dönüşeceğine delalet etmektedir.

Rüyada ağaçtan beyaz incir koparıp yemek her zaman için ailesini geçindirmenin yollarını bulacağına, umutlarının boşa çıkmayacağına delalet eder.

Rüyada incir ağacından incir koparıp yemek içinden çıkamayacağı hallere düşeceğine, bir sebeple yakın bir arkadaştan ya da bir akrabadan yardım isteneceğine tabir olunur.

Rüyada ağaçtan nar koparıp yemek dertlerin bölüşüleceğine, yapılan hataların el birliği ile telafi edileceğine ve epey bir zamandan beri hasreti çekilen bir kişiye kavuşulacağına, düşmanı yenmeye, rakibi alt etmeye delalet etmektedir.

Rüyada ağaçtan erik koparıp yemek yakın bir zaman içinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, övgülerle ve başarılarla dolu bir yaşam sürüleceğine işarettir.

Rüyada ağaçtan üzüm koparıp yemek kaçan fırsatların tekrar ele geçeceğine, kazanılan paranın sevilen kişilerle bölüşüleceğine ve çok sevilen bir kişi olunacağına, hayırlı haberler duyacağına işaret etmektedir.

Rüyada ağaçtan ayva koparıp yemek maddi sıkıntıların ve sorunların kalmayacağına, sorunlarının gün geçtikçe daha da artacağına alamet eder.

Rüyada ağaçtan badem koparıp yemek hayırlı bir kısmetin bulunması ile birlikte dünyaevine girileceğine, fakir çocukları giydireceğine işarettir.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.