Rüyada adım saymak

Rüyada adım saymak kavgaların ve rekabette altta kalmanın söz konusu olacağına, isteklerine ulaşmak konusunda muvaffak olacağına, çok zor bir duruma düşeceği bir olayla karşılaşacağına, çevresindeki bazı insanlardan büyük bir ihanet göreceğine, maddi olanaklarını daha iyi hale getirmek için çaba göstereceğine, yapılan işlerin çok büyük bereket ve bolluk getireceğine, fırsatların elden kaçırılacağına, umutlarının ve emeklerinin boşa gideceğine, hayatındaki aksiliklerin ve engellerin adeta bir çığ gibi büyüyeceğine ve rüya sahibinin daha bir mutsuz ve daha bir üzgün olacağına, doğru olanı seçeceğine işaret eder.

Rüyada adım saymak gördüyseniz:

  • Aile ilişkilerine alışılmadık biçimde zaman ayırmanız bütün bireyleri sevindiriyor.

Rüyada adım saymak yıllar boyunca bolluk ve bereket içinde yaşanacağına, yaptığı işlerin hep dönüp dolaşıp aynı yere geleceğine ve kendisine ne daha az ne de daha fazla kazandırmayacağına alamet etmektedir.

Rüyada birine adım atmak huzurlu ve mutlu bir hayat sürüleceğine, sonunda büyük bir servete sahip olunacağına, iş hayatında çok iyi bir atılım yapılacağına, birçok kişinin takdir ettiği bir kişi olunacağına ve rahata erileceğine işaret eder.

Rüyada evliliğe adım atmak gireceği bazı çalışmalarda çok büyük başarılar elde edeceğine, dertlerini ve sorunlarını bir tarafa bırakacağına işarettir.

Rüyada uygun adım yürümek zor zamanların ve tartışmaların geride kalacağına, ortaklık kurulan bir kişiden gelen yardım ya da desteklerle kurtuluşa erileceğine, sağlık sorunlarından ötürü daha doğal ve sağlıklı bir hayat seçileceğine, bu sayede sıkıntıların, sorunların ve rahatsızlıkların atlatılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada adım atmakta zorlanmak çok sıkıntılı dönemler geçirileceğine ve hastalık ve çeşitli sorunlar ile boğuşulacağına, ister istemez başının belaya gireceğine yorulmaktadır.

Rüyada uzun adım atmak kişinin iyi niyetinin su istimal edildiğini düşünerek kendini çok mutsuz hissedeceğine, elinde bulunan fırsatların pek beklediği gibi hayırlı olmayacağına, bu yüzden çok zor zamanlar geçireceğine tabir olunur.

Rüyada eski sevgilinin adım atması rüya sahibinin kendisini çaresiz hissederek, bir türlü işin içinden sıyrılamayıp sinirden gözyaşı dökeceğine, uzun zamandan beri görüşülemeyen bir akraba ile karşılaşılacağına işarettir.

Rüyada zor adım atmak özgüvenini yitirerek bir süreliğine iç dünyasına kapanarak yaşayacağına, daha sonra yeni ve çok kazanç sağlayacak projelere girerek çok başarı kazanacağına yorulur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments