Rüyada abiden saklanmak

Rüyada abiden saklanmak hedeflerinin gerçekleşeceğine, kazancının artacağına, yaşadığı üzüntülerden ve kendisini yıpratan herşeyden büyük bir oranda kopacağına ve daha rahat ve daha mutlu olacağı bir döneme gireceğine, kişinin kötü kişilerin şerrinden ve nazarından uzak olacağına, yeni mekânlara gireceğine ve yeni işlere atılacağına, bunun kendisine başarı ve hayır getireceğine, hayatının kalan kısmında da o kimseyle birlikte işler yapacağına, dedikoduların ve karalamaların son bulacağına, saygın biri olacağına işaret eder.

Rüyada abiden saklanmak gördüyseniz:

  • Bazı iş veya konuları çözmek adına çok fazla üzerine gidebilirsiniz.

Rüyada abiden korkmak dertlerin yakın bir zaman içinde sona ereceğine, rahatının da yerine geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada abiden utanmak kazanılan para ve mal ile çok büyük ve hayırlı yatırımlar yapılacağına, kötü duygularını yeneceğine delalet etmektedir.

Rüyada abiden saklanmak aile hayatında yaşanan üzüntülerin ve tartışmaların son bulacağına, borcu olan kişinin borçlarını ödeyeceğine delalet eder.

Rüyada abiden hamile kalmak onlar sayesinde moral bulacağına, zarar veren bir kişinin haneden gönderileceğine işaret eder.

Rüyada abiden altın almak sıkıntı yükleneceğine, dertlerini ve kederlerini arkasında bırakacağına delalet eder.

Rüyada abiden sigara almak parasal olarak sorunlu olacak bir iş yapılacağına ve musibet dolu görüleceğine, kendisini hiç beklemediği iş teklifleri ile sarılmış bulacağına delalet etmektedir.

Rüyada abiden yardım almak yeni ve daha rahat bir hayata merhaba diyeceğine, çevresindeki kimselerin inançlarını tazeleyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada öz abiden hamile kalmak hayat içinde yeni bir sayfa açılacağına, isteklerinde herhangi bir engelle ya da problemle karşılaşmadan gönlünce başarılar elde edeceğine rivayet eder.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.