Rüyada abi ve sevgili görmek

Rüyada abi ve sevgili görmek bir sebeple sevdiği kişilerden çok laf işiteceğine ve en sonunda başına gelecek çok kötü bir olay yüzünden bu kişilerle bütün irtibatını koparacağına, bolluğa, berekete ve zenginliğe ulaşacağına, herşeyin en kalitelisine sahip olacağına, işinde çok ilerleyeceğine, rüya sahibinin kendisini aklama imkanı bulacağına, evinin kapısının her zaman sevdiği kişilere açık olduğuna ancak bazı kötü niyetli kişilerin bu durumu istismar edeceğine, silkelenip üzerindeki ağırlığı atıp rahatlayacağına, daha sağlıklı ve uzun bir ömür süreceğine, kurulmuş olan bir ortaklığın zarar getirdiği fark edildiği anda feshedileceğine ve uğranılan zararı düzeltmek için epey uğraşılacağına, geçim sorunuyla karşılaşacağına rivayet eder.

Rüyada abi ve sevgili gördüyseniz:

  • Bazı sırların ortaya çıkması sizde rahatlama sağlayabilir, kendinizi daha özgür hissedebilirsiniz.

Rüyada eski sevgili ve yeni sevgili arasında kalmak onları utandırarak hakkındaki fikirleri teker teker çürüteceğine, çok hayırlı ve büyük kazançlar ve başarılar elde edeceğine delalettir.

Rüyada eski sevgili ve yeni sevgili görmek sorunların teker teker çözüme kavuşturulacağına, hayırlı ve yüksek mevkiye sahip olunacağına ve büyük zaferler kazanılacağına, emeklerin karşılığında hak edilen noktaya gelineceğine delalettir.

Rüyada eski sevgili ile sevgili olmak endişe edilen durumların eş, dost ve akraba yardımıyla hayra dönüştürüleceğine, kolay yoldan gelir elde edeceğine işarettir.

Rüyada sevgili ile cinsel ailesine karşı görevlerini aksatmayacağına, hayat içerisinde kırılgan bir duruma gelineceğine ve maddi ve manevi olarak çok büyük zararlarle uğraşılacağına yorulur.

Rüyada at ve sevgili görmek elinde bulunan imkanları kullanmaya çalıştığında birçok sorunla karşılaşacağına, büyük bir hamle yaparak bu durumu kendi lehine çevireceğine yorulmaktadır.

Rüyada sevgili ile dolaşmak kendisini çok mutsuz, yorgun ve hasta hissedeceğine, sevdiği kişiler ile arasına kara kedi gireceğine, çözdüğü sorunun ardından yeni bir sorunla karşılaşacağına delalet etmektedir.

Rüyada kör sevgili görmek bundan da son derece mutlu olacağına, mutluluk ve huzur elde edeceğine, eline geçen kazançla yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine işarettir.

Rüyada sevgili dövmek herkesin çok dikkatini çekecek bir oluşuma girileceğine, olağan üstü ya da garip sayılabilecek hiçbir olayın yaşanmayacağına delalet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments